نمایش دهندگان - کسب درآمد از وبسایت

[سرویس کسب درآمد از وبسایت در حال حاضر غیر فعال می باشد]

آیا از پتانسیل سایت خود برای کسب درآمد از تبلیغات آنلاین به درستی استفاده می‌کنید؟ با استفاده از فهین به ازای هر لینک از وبسایت خود تا 200 ریال کسب درآمد نمایید.

فهین یک شبکه تبلیغات اینترنتی می باشد که یکی از خدمات آن سرویس کوتاه کننده لینک است. با استفاده از این سرویس شما می توانید برای کسب درآمد از لینکهای دانلود یا هر لینک دیگری استفاده نمایید. شما می توانید از هر لینکی استفاده کرده و آن را با فهین کوتاه کرده و بین دوستانتان و یا در شبکه های اجتماعی و وبسایتهای خود به اشتراک بگذارید. وقتی شخصی لینک فهین ایجاد شده ی شما را باز کند پس از مشاهده تبلیغ و کلیک روی دکمه ردکردن تبلیغ، به لینک اصلی مورد نظر شما هدایت می شود. زمان انتظار هر کاربر در صفحه فهین کمتر از 10 ثانیه بوده و به ازای این 10 ثانیه انتظار و مشاهده تبلیغات، مبلغی به حساب شما اضافه می گردد.

در فهین شما می توانید تا 200 ریال به ازای هر بازدید کننده یکتا (IP) در روز درآمد داشته باشید. در واقع از هر بازدید حقیقی 40 ریال و مجموعا 5 بار در روز از هر IP درآمد کسب خواهید کرد و پس از رسیدن به مبلغ 10 هزار تومان درآمد شما بصورت اتوماتیک به حساب شما واریز می گردد.

در صورتیکه فقط 1000 نفر بازدیدکننده در روز داشته باشید و هر بازدیدکننده فقط 5 لینک را مشاهده کند درآمد شما روزانه 200.000 ریال و ماهانه 6.000.000 ریال خواهد بود. سقف درآمد روزانه فهین برای صاحب لینک هیچ گونه محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد کسب کنید.

 

مراحل کسب درآمد از فهین بصورت زیر می باشد :

1- ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.
2- وارد پنل کاربری خود شده و شروع به کوتاه کردن لینک های سایت خود یا لینکهای دیگر با استفاده از لینک ساز هوشمند یا به صورت دستی کنید.
3- لینکهای کوتاه شده را در وبسایت خود یا در شبکه های اجتماعی و یا سایتهای پربیننده دیگر به اشتراک بگذارید.
4- اکنون به ازای هر بازدید که از لینک کوتاه شده ی فهین شود، مبلغ 40 ریال و مجموعا از هر آی پی در یک روز تا سقف 200 ریال به حساب شما اضافه می گردد.
5- پروفایل خود را تکمیل نموده تا پس از رسیدن به حداقل موجودی 10 هزار تومان، بصورت اتوماتیک درآمد کسب شده توسط شما به حساب بانکیتان واریز شود.